مواد غذایی و مسمومیت های ناشی از آن

کارشناس رسمی دادگستری مواد غذایی و ارزیابی و تعیین قیمت ماشین آلات حوزه مواد غذایی

امروزه کارخانجات مختلف صنایع غذایی، برای تولید محصولات به طیف وسیعی از ماشین آلات  نیاز دارند و به همین جهت تعیین قیمت تجهیزات صنایع غذایی حائز اهمیت می باشد. ارزیابی و قیمت‌گذاری ماشین‌آلات حوزه مواد غذایی به دلیل تنوع اقلام دستگاه ها به تخصص نیاز دارد که کارشناسان رسمی دادگستری مواد غذایی و مسمومیت ناشی از آن دارای صلاحیت لازم در این زمینه می باشند.

این ارزیابی به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد. گاها ارزیابی به معنای تعیین قیمت ماشین آلات است که به جهت خرید و فروش و یا انجام مزایده انجام می‌شود و در مواردی نیز هدف از ارزیابی تعیین میزان کارآیی و کیفیت دستگاه‌های مختلف است.

یکی از دغدغه های اصلی کارخانه داران یا سرمایه گذاران جدید در حوزه صنایع غذایی، هزینه راه اندازی کارخانه، دستگاه ها و تجهیزات است. در واقع در راه اندازی خط تولید مواد غذایی، ارزیابی و تعیین قیمت تجهیزات نقش بسیار مهمی دارد. ماشین آلات مختلفی در صنایع غذایی وجود دارند که می توان به دستگاه آبمیوه گیر، دستگاه بلانچ، دستگاه اسلایسر، دستگاه پوست گیر، دستگاه خشک کن، دستگاه سپراتور، دستگاه پاستوریزاتور و ماشین های پخت و غیره اشاره کرد که تعیین قیمت آنها در حیطه کار کارشناسان رسمی مواد غذایی می باشد که بر اساس مواد اولیه، محصول نهایی، سرمایه، نیروی انسانی، ایمن ترین روش سرمایه گذاری را به تولیدکنندگان پیشنهاد می دهند.

بسیاری از تولید کنندگان اهمیت ماشین آلات را دست کم می‌گیرند و در دنیای رقابت جا می مانند. کارشناسان رسمی مواد غذایی با ارزیابی و تعیین قیمت ماشین آلات به تولید بیشتر محصولات، بهره مندی صحیح از نیروی انسانی، افزایش کیفیت نگهداری مواد غذایی و کاهش هزینه های تولید کمک کرده و در آخر نیروی کار را به نیروی ناظر تبدیل می کنند. ممکن است برخی تصور کنند که تعیین قیمت تجهیزات صنایع غذایی کار بسیاری راحتی است؛ ولی در واقع یکی از مهم ترین بخش های راه انداری تولید مواد غذایی می باشد.

کارشناس دادگستری مواد غذایی با بررسی عواملی که بر قیمت ماشین آلات تاثیر گذار هستند از جمله موقعیت جغرافیایی، استهلاک دستگاه ها، نوع محصول نهایی، چگونگی پشتیبانی قطعات یدکی ماشین‌آلات، سطح تخصص نیروی انسانی، وضعیت ترازنامه شرکت، وضعیت از لحاظ برند جهانی محصولات، وضعیت سود و زیان شرکت و غیره، بهترین پیشنهاد را برای خرید تجهیزات صنایع غذایی به تولیدکنندگان می دهند.

یکی دیگر از صلاحیت های کارشناس مواد غذایی که می توان به آن اشاره کرد تعیین قیمت کارخانه برای شروع فعالیت در صنعت مواد غذایی می باشد. بنابراین قبل از سرمایه گذاری در حوزه صنایع غذایی، به کارشناسان متخصص ما در  این حوزه مراجعه کنید.  پیشرفت صنایع غذایی، به ارتقا و بهتر شدن ماشین آلات صنایع غذایی وابسته است؛ به همین جهت تولیدکنندگانی که به دنبال ارتقا سطح کیفیت محصولات غذایی خود هستند و می خواهند از رقیبان خود جلو بیافتند، باید پیشرفته ترین ماشین آلات را در اختیار داشته باشند. کارشناسان متخصص ما در حوزه مواد غذایی با ارزیابی و برآورد قیمت تجهیزات می توانند به تولیدکنندگان در جهت پیشرفت در حوزه صنایع غذایی، مناقصات و مزایدات، برآورد خسارت وارد شده به ماشین آلات، تهیه ترازنامه و ارزش سهام کارخانه کمک نمایند.

در صورتی که برای تعیین قیمت و یا خرید و فروش نیاز به کارشناس متخصص در حوزه ماشین آلات مواد غذایی دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *