الکتروشیمی پتروشیمی فرآورده های شیمیایی

ارزیابی قیمت کارخانجات پتروشیمی و صنایع شیمیایی توسط کارشناس رسمی دادگستری الکتروشیمی پتروشیمی فرآورده های شیمیایی

کارخانه های پتروشیمی و صنایع شیمیایی اغلب دارای تجهیزات سنگین وارداتی و داخلی هستند. برای اینکه بتوان در خصوص ارزیابی و قیمت گذاری دستگاه و صنایع پتروشیمی به خوبی اقدام نمود می توان از کارشناس این رشته کمک خواست. کارشناس در خصوص ارزیابی قیمت تجهیزات و فرآورده های حاصله می تواند اظهار نظر نماید. این نوع ارزیابی پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد برای مثال در نظر گرفتن برند‌ها و حتی نوع محصولات تولیدی و ارزش محصولات تولید گاها تاثیر گذار بر قیمت تجهیزات مرتبط به آن است.

ارزیابی قیمت محصولات وارداتی و صادراتی

کارخانجاتی که در حوزه پتروشیمی و صنایع نفتی فعالیت می کنند در خصوص ارزیابی قیمت محصولات می توانند از اظهار نظر کارشناسان استفاده کنند. ارزیابی قیمت محصولات وارداتی و صادراتی در واقع به این صورت است که با استفاده از آزمایشات مختلف از قبیل بررسی کیفیت، بررسی میزان استفاده از مواد اولیه خام و استفاده از نرم افزار ها و ابزار های مربوطه توسط کارشناس ارزیابی های کمی و کیفی صورت می گیرد و در نهایت طی گزارش قیمت آنها در سطح بازار داخل و درسطح بازار های بین الملل مشخص می شود.

کارخانجات صنایع نفتی و پتروشیمی

کارخانجات صنایع نفتی و پتروشیمی جزء پایه ای ترین کارخانه هایی هستند که در خصوص پالایش و تولید محصولات پایه ای نفتی فعالیت می کنند. این کارخانه ها علاوه بر اینکه می توانند در بازار های داخلی و خارجی گردش اقتصادی ایجاد کرده و نیاز اولیه را برطرف سازند می توانند در بحث توسعه صنعت نیز فعال باشند. در کل کارخانجات صنایع پتروشیمی با توجه به ویژگی هایی خاصی چون میزان تجهیزات، نرخ تولید، میزان هزینه ها و غیره ارزیابی می شوند. کارشناس در خصوص تمامی موارد مربوط به این کارخانجات از جمله محصولات تولیدی، خرید و فروش تجهیزات، تعمیر و نگهداری تجهیزات، توسعه و بازدهی ارزیابی انجام داده و قیمت ها را در سطح داخل و خارج مشخص می نماید.

انواع دستگاه‌های تست ذوب و اشتعال و غیره، کمپرادور‌ها، ویسکوزیمتر‌ها، دستگاه‌های تعیین، تقطیر، دستگاه دانسیتومتر، کراموتوف گراف‌ها و دستگاه‌های تبدیلی و آزمایشی دیگر در این ارزیابی‌ها مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند.

نحوه ارزیابی قیمت کارخانجات صنایع شیمیایی

نحوه ارزیابی قیمت کارخانجات صنایع شیمیایی به این صورت است که کارشناس با استفاده از روش های ارزیابی کمی و کیفی  نسبت به تعیین قیمت اظهار نظر می کند. این روش ها شامل استفاده از ابزارهای فیزیکی جهت انجام آزمایشات فیزیکی و نرم افزار های مجازی جهت تعیین میزان کیفیت و قیمت محصولات و ماشین آلات و مواد اولیه خام و پالایش شده است. کارشناس رسمی دادگستری الکتروشیمی پتروشیمی فرآورده های شیمیایی نسبت به قیمت گذاری آزمایشگاه های این محصولات هم اظهار نظر می کند.

ارزیابی قیمت کارخانجات پتروشیمی و صنایع شیمیایی توسط کارشناس انجام می شود و در مواقعی که برخی مسائل مربوط به حیطه ساخت و ساز و تاسیسات مربوطه باشد کارشناس رسمی دادگستری رشته عمران می تواند خدمات ارائه بدهد. برای مثال اراضی که در اختیار یک شرکت یا کارخانه وجود وجود دارد و یا ساختمان‌های مرتبط با آن در محل‌های مختلف که می‌تواند ارزش بسیار قابل توجهی نیز داشته باشد توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *